Вирощування і продаж пекінської капусти

Останнім часом справжній бум переживає використання пекінської капусти. Який прийшов до нас з Китаю сорт капусти, відрізняється насиченістю вітамінів С, В, Р, А, аскорбіновою кислотою і мікроелементами, робить її незамінною овочевою культурою. Її вживають в сирому вигляді, салати, піддають термічній обробці, варять з неї супи, тушкують, солять, квасять та маринують.

У зв’язку з цим відмінною бізнес-ідеєю є вирощування пекінської капусти на продаж. Відсутність конкуренції в даному сегменті овочівництва відкриває хороші перспективи.

Пекінська капуста — дворічна рослина невибаглива, має короткий період вегетації. Це дозволяє збирати по кілька врожаїв цієї культури в рік. Вирощують пекінську капусту як методом посіву насіння, так і розсадою.

Для старту бізнесу потрібен початковий капітал в розмірі близько півтора мільйонів рублів. Така чимала сума потрібна для оренди не менше 5 гектарів землі, купівлі трактора і рассадопосадочной машини, споруди овочесховища, придбання садивного та пакувального матеріалу, добрив.

Середня оптова ціна за один кілограм пекінської капусти становить близько 20 руб. Щомісяця можливо отримувати дохід до 300 тисяч рублів.

Збут врожаю можна налагодити шляхом підписання договорів з овочевими базами і гіпермаркетами. Зацікавлені в придбанні цього товару і перекупники.

Поділіться своєю думкою