Вирощування і продаж огірків

Огірок — одна з найбільш популярних і улюблених жителями нашої країни овочевих культур. На вирощуванні та збуті огірків можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Цей проект відмінно підходить для жителів сільської місцевості, які мають у розпорядженні вільну ділянку землі під посадку. Вирощувати свіжі огірочки можна як з насіння, так і з готової розсади, яка закуповується в інших городників. Якщо побудувати на прибудинковій території теплицю, вирощувати огіркову розсаду можна самостійно — в цьому випадку у вас є шанс отримати максимально ранній урожай. Щоб рослини швидко росли і розвивалися, їм потрібне тепло, тому температура в теплиці не повинна опускатися нижче 23⁰С.

Спочатку насіння садять в невеликі горщики. Для швидкого пророщування садивного матеріалу необхідно підтримувати вологість в приміщенні на рівні 70-80%. Поливання здійснюється щоденно, але потроху. Обов’язково використовуйте підживлення. Висаджувати розсаду у відкритий грунт можна в місячному віці, після утворення четвертого листків на стеблі.

Як відомо, огірки — це виткі рослини, і для найкращого результату варто подумати про спорудження для них гарної опори з натягнутими мотузками, за яким стебла могли б «повзти вгору. Опора повинна бути достатньо міцною, щоб витримувати вагу підрослих плодів. До продажу середньостатистичні огірочки готові тоді, коли досягають 8-10 см в діаметрі.

Канали збуту необхідно шукати перед збором врожаю, так як огірки зберігаються недовго. Запропонуйте свій товар продуктовим магазинам за оптовими цінами або орендуйте невелику торговельну точку на овочевому ринку, щоб продавати овочі самостійно. При грамотній реалізації всі вкладення в тепличне огіркове господарство окупляться за сезон.

Поділіться своєю думкою