Вирощування і продаж кавунів

Така баштанна культура як кавун найохочіше росте в теплих регіонах нашої країни. Якщо кліматичні умови дозволяють, то вирощування кавунів здатне принести підприємцю дуже вагомий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Кавуновий бізнес дуже вигідний. Рентабельність такого проекту коливається в діапазоні від 60 до 100%. Головне — зуміти організувати доставку готової продукції в різні області Росії. Однією з найбільш значних статей витрат буде оренда вантажного транспорту з водіями. Перевезення коштує недешево, але чим далі ви будете відправляти ваш товар, тим більшу вигоду в результаті отримаєте.

Статистика показує, що, незважаючи на високу конкуренцію, кавуни дуже вигідно продавати в столичному регіоні Росії. За неофіційними даними, сезонний оборот ринку досягає 200 000 000 рублів. Жоден з постачальників не залишається у програші. «Кавунові магнати» заробляють мільйони рублів.

Для успішної реалізації проекту важливо правильно вибрати сорт кавуна для вирощування. Найбільш затребуваними вважаються астраханський, камишинський, моздокский і монастирський сорти, але сьогодні існує і багато інших селекційних варіантів. Вся продукція повинна бути сертифікована. Тільки в цьому випадку можна уникнути проблем з законом і отримати дійсно реальний прибуток без наслідків.

Share your thoughts