Вирощування і продаж фізалісу

Якщо у вас є власний присадибна ділянка — це відмінне підмога для відкриття дохідного бізнесу. Звичайно, традиційні овочі, фрукти і зелень сьогодні присутні на прилавках магазинів в надлишку. Але можна отримати чималий прибуток, спробувавши культивувати які-небудь екзотичні і незвичні рослини, наприклад, фізаліс.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так, сучасні теплиці дають можливість вирощувати всілякі банани, ківі і ананаси, тому облаштувати відповідну екосистему для фізалісу не складе праці. Головне — придбати якісне насіння.

Фізаліс ділиться на два великих підвиди: овочевий і ягідний. Перший не відрізняється яскравим смаком, тому в свіжому вигляді його вживати не рекомендується, зате з нього готують відмінні джеми і варення. Другий (ягідний) має соковиті і смачні плоди, які можна їсти свіжими. Також фізаліс нерідко використовують в кондитерській справі для прикраси тортів і тістечок.

Важливо правильно вибрати сорт рослини. Це безпосередньо залежить від того, якою територією ви володієте. Наприклад, перуанський фізаліс характеризується відмінною врожайністю, але зростає високим і розлогою. Якщо площа не дозволяє, краще взяти за основу насіння низькорослого і компактного изюмного фізалісу. Детальну інформацію про технології вирощування можна знайти в мережі Інтернет.

Реалізовувати готовий продукт можна через мережеві супермаркети, ринки або відкривши власний торговий павільйончик, де можна пропонувати покупцям та іншу продукцію з особистої присадибної ділянки.

Share your thoughts