Вирощування хвойних дерев

Кожен рік страждають хвойні ліси від пожеж, і цей факт призводить до того, що попит на даний вид рослинності тільки збільшується. Тому стабільний та високий дохід можна отримати, організувавши власний, нехай і невеликий, саджанці хвойних дерев.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Лісове господарство в нашій країні досить активно розробляється. Спостерігається тенденція нестачі саджанців, і лісові господарства знаходяться в постійному пошуку постачальників, одним із яких цілком можете стати і ви. Щоб почати цю справу, необхідно знайти відповідну ділянку землі. Бажано орендувати територію не менше 1 гектара, тому без хорошого початкового капіталу не обійтися. Для пророщування насіння будуються спеціальні теплиці, в яких саджанці набирають чинності протягом перших двох років життя. Потім їх висаджують у відкритий грунт (підготовлені грядки), в яких деревця ростуть ще близько 2-х років. Після цього подращенные і зміцнілі саджанці можна пропонувати до продажу.

Зрозуміло, що швидкого прибутку чекати не варто. Але і плюси у цього бізнесу величезні: хвойна рослинність практично не вимагає догляду. Важливо періодично поливати і прополювати саджанці з незміцнілій ще кореневою системою, щоб їх не знищила трава. Коли цей етап буде успішно пройдено, природа все зробить за вас.

Щоб вирощувати хвойні дерева, потрібні насіння. Для початку їх можна купити у сторонніх постачальників, а з розвитком розплідника вже отримувати самостійно з шишок. Для цього знадобиться спеціальна вішалка.

Звичайно, поодинці з таким господарством не впоратися. Варто подумати про пошук партнерів або хоча б найманих працівників.

Share your thoughts