Вирощування хризантеми в теплицях

Хризантеми — прекрасні творіння природи, які люблять абсолютно всі жінки. Букети хризантем виглядають дорого, презентабельно і дарують своєю одержувачці бурю радісних емоцій. Пухнасті хризантеми активно розкуповують в будь-який час року, тому на їх вирощуванні можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вирощувати хризантеми можна кількома способами. Підійдуть як насіннєвий, так і черенковый варіанти. Останній, звичайно, в рази швидше і ефективніше. Ці квіти прекрасно ростуть і розвиваються в тепличних умовах. Сьогодні можна придбати готові конструкції, в яких дотримується оптимальний температурний і вологісний режим. «Зимовий сад» вимагає постійної уваги та догляду, але прибуток коштує витрачених сил і часу.

Живці у весняний період продають по 18-20 рублів за штуку, влітку їх можна купити в 2-3 рази дешевше. Тобто вартість посадкового матеріалу невелика. Основний капітал піде на благоустрій тепличного господарства. Одна теплиця середньої величини при правильному підході може принести до 400 000 рублів прибутку в осінньо-зимовий період.

Share your thoughts