Вирощування грибів

Організація власної грибної ферми — чудова ідея для відкриття бізнесу. Обсяги споживання грибів не лише в нашій країні, але і у всьому світі щорічно зростають, тому на вирощуванні печериць можна пристойно заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Грибні культури ростуть і розвиваються стрімкими темпами, вони дуже плідні, і з 1 кв. метра площі в рік можна збирати пристойний урожай — до 100 кг!

Найпопулярнішими видами грибів, що вирощуються в домашніх умовах, є знайомі всім гливи, печериці і екзотичні шиітаке. Кожен сорт має свої особливості і потребує певних умов змісту. Детальну інформацію можна знайти в спеціалізованій літературі або на просторах мережі Інтернет.

Можливості для реалізації грибної продукції величезні. Можна постачати гриби в торгові точки свіжими, а можна організувати переробку (консервування, заморожування) і зробити прибуток ще більш значною.

Ще одна «грибна» ідея — це не вирощування самих культур, а виробництво компосту для цих цілей. У такому разі клієнтами підприємця будуть люди, охочі спробувати свої сили в грибному бізнесі. Якщо фінанси дозволяють, можна також закуповувати професійне обладнання та атрибутику, необхідні для створення грибного «саду», і реалізовувати їх з націнкою.

У будь-якому випадку, швидкість окупності вкладень у цій справі дуже висока, а прибуток навіть на початковому етапі становить не менше 50 000 рублів на місяць.

Share your thoughts