Вирощування гороху

Бізнес на вирощуванні гороху хоч і сезонний, але стабільно прибутковий, не вимагає значних вкладень і особливих умов. Вирощувати горох можна на звичайному дачній ділянці. Єдина умова: ділянка повинна неодмінно бути сонячним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гороху не страшні холоди. Тому сіяти його можна відразу ж після того, як зійде сніг, в кінці квітня. Висадку робите з розрахунку: до 100 насінин на 1 кв. м. Щоб захистити посів від птахів і комах, ділянку можна покрити сіткою або прозорою плівкою.

Подбайте про рясному поливі ділянки — горох вологолюбна культура. Якщо ви живете не в районах, де часто йдуть дощі, краще встановити зрошувальну систему, яка б працювала всю ніч.

Перші паростки гороху з’являються через тиждень після посадки. А перший урожай знімають через 40 днів. Щоб збір врожаю тривав до трьох місяців, слід знати, що існують ранні, середньостиглі та пізні сорти бобового представника.

Реалізовувати вирощений врожай ви можете на ринку. Якщо ж ви займетеся вирощуванням гороху у великій кількості, то продавати його можна, уклавши договори з магазинами, або здаючи закупівельникам.

Share your thoughts