Вирощування гарбуза

Гарбуз — унікальний за смаковими якостями і кількості корисних мікроелементів овоч, який вживають у їжу люди у всьому світі. На вирощуванні гарбуза можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гарбуз — рослина невибаглива, характеризується високою врожайністю при дотриманні всіх технологій вирощування. Цим великим плодом необхідно багато світла, тому ділянку родючого ґрунту, призначений для посадки, повинен бути добре освітлений.

До гарбузової бізнесу необхідно підготуватися заздалегідь: обробляють ділянку ще з осені, переорюючи і добре удобрюючи землю. Висаджують насіння, починаючи з середини квітня. Уважно поставтеся до підбору сорту рослини. Найпопулярнішими сьогодні вважають такі види, як «Атлант», «Крихітка», «Адажіо», «Амазонка Скоростигла», «Динна», «Вітамінна», «Купчиха», «Посмішка» і т. д.

Щоб засіяти 1 га території гарбузом, потрібно близько 15 000 насіння. Коштує така кількість посівного матеріалу, в середньому, 75 000 рублів. Примітно, що не всі сорти гарбуза потребують поливу. Якщо існують певні проблеми з водопостачанням, зверніть увагу на посухостійкі різновиди. Якщо ж полив все-таки потрібно, то загальні витрати на засівання 1 га землі складуть близько 120 000 рублів.

Середня врожайність цієї агрокультури складає 30 тонн з гектара. Таким чином, при вартості 1 кг продукту від 14 до 17 рублів, можна отримати 420 000 рублів прибутку.

Share your thoughts