Вирощування фінікових пальм

Фінікова пальма — чудовий представник флори, який дає не тільки смачні плоди, але є чудовою прикрасою інтер’єру. На вирощуванні фінікових пальм на продаж можна побудувати прибутковий домашній бізнес без істотних фінансових вкладень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Посадковим матеріалом можуть служити кісточки фініків. Ці плоди продаються на будь-яких продуктових ринках або в магазинах. Смачна зовнішня оболонка успішно поїдається, а кісточка садиться в землю, і з неї виростає повноцінне деревце. Потрібно розуміти, що пальми дуже погано реагують на пересадки, тому заздалегідь вибирайте відповідну тару, щоб без особливої потреби не турбувати рослина. Якщо пересадка все-таки передбачається, то на дно горщика варто постелити целофанову плівку з отворами, щоб потім можна було її витягти разом із земляною грудкою, не зачепивши кореневу систему пальми.

У домашніх умовах з фінікової кісточки виростає невеликий паросток з декількома листками всього за один теплий сезон. Тобто, здійснивши посадку навесні, восени вже можна продавати саджанці. Звичайно, чим більше пальма, тим дорожче вона буде коштувати. Але ці рослини потребують значного догляду і дбайливого відношення, тому краще не чекати, коли паросток перетвориться у дерево. Доцільно продати його маленьким подешевше, а потім посадити нові.

Збільшити вартість готового продукту можна за допомогою красивого горщика. Особливо цінується керамічна тара з лакованим покриттям. Варіантів декорування дуже багато. Так що вивчайте наявні в Інтернеті матеріали і дерзайте!

Share your thoughts