Вирощування фіалок

Багато домогосподарки знаходяться в постійному пошуку шляхів отримання хоча б невеликого, але стабільного додаткового заробітку. Благо, сьогодні реальні доходи можна отримати, не виходячи зі стін власного житла. Так, прекрасним бізнес-проектом стане розведення узамбарських фіалок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Всі любителі кімнатних квітів знайомі з фіалками і знають, наскільки вони здатні перетворити інтер’єр. При цьому досить невибагливі квіти — стабільний полив тричі на тиждень забезпечить активне зростання і цвітіння.

Ідеальним грунтом для фіалок є суміш з піску, сфагнуму і пінопласту. Незайвим буде додати в горщик трохи доломітового борошна і деревного вугілля. Ці представники флори чудово відчувають себе в дешевих пластикових горщиках: головне, щоб земля була нещільною, і повітря в ній добре циркулював. У відповідних умовах живці фіалок розростаються досить швидко і дають багато «діток». Розсаджувати їх можна починати, коли держак досягне 5 см у висоту. Вкорінена розсада порадує цвітінням через місяць-півтора. Від листочків можна чекати цвітіння не пізніше, ніж через п’ять місяців після пересадки. Якщо розрахувати все грамотно і підготувати фіалки до продажу напередодні якогось свята, то можна заробити досить багато. Наприклад, перед 8 березня цілком реально продати до 1000 рослин.

Торгувати фіалками можна через інтернет. Як варіант, можна налагодити постачання квітів в спеціалізовані магазини з метою подальшого перепродажу. При правильному підході кімнатні рослини здатні приносити непогані гроші.

Share your thoughts