Вирощування часнику

У зв’язку зі складною економічною ситуацією в світі, російське сільське господарство отримало широкі перспективи для зростання і розвитку. На вирощуванні овочів, наприклад, часнику, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почніть з оформлення ІП: чим швидше ви втрясете всі паперові питання, тим менше відволікаючих факторів у вас буде.

Потім потрібно визначитися з сортом і категорією часнику, який буде вирощуватися. Підбирати різновид овоча потрібно, виходячи з особливостей грунту, в якій йому належить рости. Ярі сорти добре ростуть на суглинному ґрунті, озимі — на супіщаному. Можна спробувати виростити кілька різних сортів: у кожного з них є свої переваги і недоліки. Подбайте про добривах, без них рослини не зможуть виправдати ваших очікувань.

Підприємцю не варто засаджувати занадто великі площі, щоб не ризикувати. Але взяти в оренду близько 5 га землі буде необхідно.

Каналів збуту — величезна кількість. Багато заводів з виробництва харчових продуктів та напівфабрикатів використовують часник в рецептурі, тому такі підприємства з задоволенням роблять оптові закупівлі за доступними цінами. Оптом також скуповують часник перекупники, які потім продають її дорожче в роздріб.

Роздрібна торгівля, до речі, приносить відчутний прибуток. Але завжди є ризик, що товар залежиться і не продасться, тому здавати продукцію оптом безпечніше.

Share your thoughts