Вирощування бройлерів будинку

Вирощування бройлерних курчат — справа нескладна, але приносить при цьому високий дохід. Для початку бізнесу необхідно виділити або орендувати відповідне приміщення. Особливість бройлерів в тому, що їм для активного набору ваги необхідно обмежити простір для пересування. Доцільно встановити клітини. Можна обійтися і без них, але приміщення підібрати таким чином, щоб на 1 кв. метр площі припадало 10 голів птиці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Далі слід закупити обладнання: поїлки, годівниці, лампи, грілки і т. д. Пильну увагу потрібно приділити підбору корму. Зовсім маленькі курчата досить слабкі і вибагливі, для них підбирається особливий комбікорм, наповнене вітамінами і корисними мікроелементами.

Для швидкого росту молодняку потрібно багато тепла, світла, спокою і їжі. Про технології вирощування бройлерів можна прочитати в спеціалізованій літературі, багато цікавої інформації знаходиться на просторах інтернету.

При правильному підході до організації бізнесу і пошуків каналів збуту, всі витрати окупляться вже в перші півроку після початку роботи.

Share your thoughts