Вирощування авокадо

Екзотичне садівництво набирає популярність щорічно. Тепер на російських просторах вирощують не тільки традиційні яблука і груші, але і фрукти, не властиві для наших кліматичних умов. Наприклад, чудовим бізнесом може стати проект з вирощування авокадо.

Звичайно, у відкритому грунті на вітчизняних теренах авокадо не зросте — потрібно будувати тепличний комплекс. Теплиця повинна бути об’ємною і дуже високою, так як плід, про який йде мова, росте на деревах. Посадковий матеріал можна брати прямо з магазинних фруктів — кісточки досить швидко проростають (протягом 6 тижнів), і паростки, отримані з них, відмінно розвиваються.

Коли кісточка, вміщена у водне середовище, пустила паростки, її можна перекласти в грунт. На початковому етапі здійснюється висадка в невеликі горщики з землею і добривами. У теплицю пересідають вже півметрові деревця, які перед цим потрібно обрізати, щоб в подальшому досягти активного розгалуження.

Звичайно, росте авокадо досить повільно — плодоношення можна очікувати не раніше, ніж через 3 роки. Але, як кажуть, гра варта свічок. Місцеві магазини будуть вистоюватися в чергу, щоб отримати плоди, вирощені в домашніх умовах, хоча коштують авокадо від російських фермерів на порядок дорожче тих, що привезені невідомо звідки.

Поділіться своєю думкою