Вирощування абрикосів

Ще не так давно абрикоси вважалися виключно теплолюбної культурою, але сьогодні селекція домоглася великих успіхів, і абрикосові сади з’являються у невластивих для них регіонах нашої країни. Вирощування абрикосів може стати дуже прибутковим проектом для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Абрикоси добре ростуть на неглинистых грунтах. Їм потрібно багато світла. Це основні правила для всіх видів цих дерев. Сорти ж потрібно підбирати з урахуванням кліматичних умов вашої області. Є абрикосові дерева, які добре ростуть і плодоносять у центральній частині Росії.

Потрібно розуміти, що такий сад буде приносити прибуток лише через кілька років, тому доцільно розвивати багатопрофільне господарство, щоб отримувати прибуток від різних культур, а не чекати одних тільки абрикосів. Бажано мати ділянки землі під сад в особистій власності. Але якщо таких немає, можна оформити довгострокову оренду на десятки років.

На 1 га землі поміщається в середньому 400 саджанців, кожен з яких коштує близько 700 рублів. Тобто, щоб засадити 5 гектарів, потрібно вкласти майже 1,5 мільйона рублів. Інвестиції, звичайно, чималі, але з часом вони обов’язково окупаються. З території 5 га можна зібрати не менше 100 тонн урожаю, який оптом продається вже за 4 мільйони рублів. Правда, чекати плодоношення доведеться не менше 2 років.

Share your thoughts