Виробництво зубочисток

На такому мініатюрному, але важливому з гігієнічної точки зору атрибуті, як зубочистка можна побудувати прибутковий бізнес. Виробництво зубочисток не вимагає значних знань і умінь від підприємців-початківців. Досить придбати автоматизовану виробничу лінію.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Обладнання, що дозволяє здійснювати повний виробничий цикл, коштує не надто дорого. Його ціна безпосередньо залежить від технічних характеристик і функціоналу. До складу класичної лінії входять верстат для виготовлення тесу, апарат для переробки тесу в дерев’яну нитка, нарезающий верстат, шліфувальна машина і машина для заточування, пакувальний автомат. Якщо є думка виготовляти зубочистки з різними смаками і ароматами або аналогічні вироби з логотипом певних компаній, то потрібно докупити додаткове обладнання.

Середньопродуктивна лінія здатна видавати до мільйона виробів за восьмигодинний робочий день. Потрібно розуміти, що в невеликому населеному пункті реалізувати всю продукцію не вийде — потрібно буде шукати оптових покупців на стороні. Зубочистки — товар недорогий і затребуваний, тому проблем з пошуком клієнтів при належній старанності виникнути не повинно.

Share your thoughts