Виробництво зубних щіток

Зубні щітки є абсолютно в кожному будинку. Вони належать до категорії товарів першої необхідності, тому будуть користуватися попитом завжди. Виробництво зубних щіток здатне принести підприємцю стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зубні щітки класифікуються по жорсткості, гнучкості, формою головки і ручки, видами щетини, кількості волосків і навіть по функціональності. На початковому етапі потрібно чітко випередити, який вигляд товару ви хочете робити. Звичайно, конкуренція в цій бізнес-сфері досить велика, і щоб обійти конкурентів, потрібно чимось виділятися. Придумайте свою «фішку». Можливо, ви будете виготовляти забавні зубні щітки для дітей з мультиплікаційними героями або щітки для дорослих з гачком на кінці для зручності підвішування. Варіантів дуже багато, головне — включити фантазію і спробувати поставити себе на місце цільової аудиторії.

Автоматизована виробнича лінія складається з литтєвий форми, кустопосадочного верстата, ливарних машин горизонтального і вертикального типів, шліфмашини, апарату для підрізування щетини, верстата для фотодруку, пакувального обладнання. Для реалізації проекту буде потрібно приміщення в 50-60 кв. м.

Щоб запустити великомасштабне виробництво зубних щіток, потрібно близько 10 мільйонів рублів. Більше половини виробленої продукції реалізовуватиметься через торговельні мережі та роздрібні магазини. Частина товару будуть закуповувати аптечні пункти, господарські магазини, магазини для дітей і т. д. При налагоджених каналах збуту можна розраховувати на окупність через 24 місяці роботи.

Share your thoughts