Виробництво зубної пасти

Зубна паста — товар масового споживання, тому попит на неї не падає ніколи. Незважаючи на велику кількість відомих брендів, новинки на ринку зубної пасти сприймаються людьми досить лояльно, особливо, якщо вони відносяться до бюджетної цінової категорії. Тому, якщо підійти до реалізації проекту грамотно, обійти конкурентів і завоювати цільову аудиторія не складе праці.

Для організації виробництва зубної пасти потрібно приміщення площею 500 кв. м. Необхідно виділити простір під склад і кімнати для персоналу. Комплект обладнання складається з вакуумного реактора, апарату для наповнення туб, тубоукладочного агрегату, ємності для завантаження рідкого сировини, ємності для зберігання сировини. Обов’язково потрібно організувати лабораторію, в якій будуть розроблятися рецепти пасти і проводитися її випробування. Для цього необхідно придбати лабораторний дистилятор, стерилізатор, ваги, холодильну установку, мікроскоп, бактерицидний опромінювач, термостати, встряхивающую машину, різні піпетки, колби та інший супутній інвентар. Загальні витрати на обладнання виробництва становитимуть не менше 2 мільйонів рублів.

Приблизно таку ж суму доведеться витратити на формування сировинної бази. Види вихідних матеріалів залежать від типу виробленої продукції та від розробленої рецептури.

Не варто економити на якості готового продукту і на проведення рекламної кампанії. Якщо все розраховано вірно, то витрати окупляться вже через 1,5-2 роки.

Поділіться своєю думкою