Виробництво «живих» 3Д розмальовок

Сучасні технології дозволили перетворити традиційні дитячі розваги по-справжньому захоплюючий атракціон, який приносить масу захоплення не тільки наймолодшим членам суспільства, але і дорослому поколінню.

3Д розмальовки зовні нічим не відрізняються від своїх звичних «побратимів». Унікальність їх полягає в наступному: такі розмальовки вміють «оживати» під камерою смартфона і планшета. Так-так, саме оживати!

Досить оснастити гаджет спеціалізованим додатком, і на екрані з’являється його жива картинка. При цьому оживає вона саме в тій колірній гамі, в яку була пофарбована!

На виробництві подібних розмальовок можна побудувати досить прибутковий бізнес. Правда, всім тим, хто не має відношення до розробки програми для гаджетів, доступна тільки одна сторона цієї «медалі» — продажу. Роздрібна ціна однієї розмальовки становить 200-400 рублів. При цьому оптова закупівля обійдеться в рази дешевше: від 30 до 150 рублів за екземпляр. Прибуток очевидна.

Продажі будуть ефективними в тому випадку, якщо ви вдало вибрали місце торгівлі. Бажано орендувати нехай і невелику площу, але в популярному розважальному або торговому центрі, який щодня відвідує велика кількість дітей.

Не менш ефективними можуть виявитися продажу через Інтернет. Потрібно тільки провести хорошу рекламну акцію і розповісти про переваги товару у всіх «барвах»!

Поділіться своєю думкою