Виробництво жиру

Тваринний жир застосовується в багатьох виробничих сферах. Без нього не обходиться харчова, косметична і фармацевтична промисловості. Тому виробництво жиру здатне стати дуже прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Жир із жирових і кісткових тканин різними способами. Найпопулярніший варіант — витоплення. Вона може бути як сухий, так і мокрий. Остання відбувається при впливі водяної пари або самої води на вихідну сировину. Суха витоплення передбачає контактування сировини безпосередньо з гріючої поверхнею.

Повноцінна виробнича лінія складається з сировинного бункера, котли для плавлення, подрібнення, центрифуги-відстійника, сепараційної системи, охолоджувачів, накопичувачів.

Витоплений жир рафінують, фільтрують, відбілюють і дезодорують. Тільки після цього можна приступати до розфасовку готового продукту та його упаковці. Для цього купується окремо пакувальна машина.

Розміри стартових вкладень і терміни окупності в кожному конкретному випадку індивідуальні. Все залежить від того, яке обладнання віддасть перевагу починаючий підприємець, наскільки якісним буде його товар і наскільки ефективно будуть налагоджені канали збуту. У будь-якому випадку, рентабельність жирового бізнесу становить не менше, ніж 30%. Показник досить високий, тому спробувати себе в якості жиропроизводителя безперечно варто.

Share your thoughts