Виробництво жувальної гумки

Ринок жувальної гумки дуже багатий і різноманітний, але досі з’являються все нові виробники цього продукту. Статистика показує, що імпорт жуйки з кожним роком знижується, перевага віддається вітчизняним виробникам, яких поки ще не так багато. Тому, відкривши власне виробництво жувальної гумки можна стати успішним бізнесменом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Жуйка ділиться на три основних види: класична (в пластинах або пучках), лікувально-профілактична (наприклад, сигаретозамещающая) і призначена конкретно для надування великих мильних бульбашок.

Основна сировина для виготовлення жуйки складається з еластичних синтетичних полімерів, які непридатні для перетравлення шлунком. В цей розплавлене в’язке речовина підмішують смакові добавки, ароматизатори, барвники, глюкозу та інші компоненти, прописані в рецептурі. Це «тісто» вимішується протягом півгодини до однорідної консистенції, потім формується, охолоджується і упаковується.

Всі виробничі процеси здатна виконувати одна автоматизована лінія, до складу якої входять екструдер, транспортер, холодильна установка, прокаточный верстат, тунель і пакувальна машина. Среднепроизводительное обладнання здатне випускати до 1000 жуйок у хвилину. В залежності від виду виробленої продукції, може виникнути потреба в додатковому обладнанні (міксери, млинах для цукрової пудри, компресорах і т. д.)

Розмір стартових вкладень і терміни окупності залежать від типу і вартості устаткування, а також від ступеня організованості каналів збуту.

Share your thoughts