Виробництво желе в стаканчиках

Фруктове желе багато люблять не тільки за приємний смак, але і за низьку калорійність. Цей продукт — прекрасний варіант для того, щоб урізноманітнити раціон. Останнім часом все більшу популярність набуває фруктове желе в порційних стаканчиках, на виробництві якого можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прогнозовані розміри стартового капіталу складають близько 1,5 мільйона рублів (без обліку вартості приміщення). Для варіння і випарювання желе необхідно придбати величезний вакуумний котел. Оцінюється агрегат в 200 000 рублів. Фасувальна та пакувальна лінія коштує близько 500 000 рублів. Тару для упаковки можна виготовляти самостійно, а можна замовляти і у сторонніх виробників — оптова ціна склянки об’ємом 150 грам не перевищує 1 рубль.

Собівартість однієї порції желе, виготовленого з фруктових і ягідних соків, не перевищує 10 рублів. Продається продукт вже в 1,5-2 рази дорожче. Головне — зробити примітний дизайн упаковки і провести яскраву рекламну кампанію. Якщо канали збуту будуть чітко налагоджені, окупляться інвестиції не пізніше, ніж через рік роботи.

Share your thoughts