Виробництво землі в пакетах

Сучасні виробники роблять все можливе, щоб зробити життя людей простіше і заробити на цьому хороші гроші. Навіть землю для кімнатних квітів та розсади сьогодні фасують і продають, щоб квітникарям-любителям не потрібно було перейматися питанням про те, де ж взяти хороший грунт для своїх зелених вихованців. Сьогодні люди все частіше купують пакетовану родючий грунт. Виробництво цієї продукції вважається дуже перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Займатися подібним бізнесом можна і на власному дачному ділянці. Головне, щоб було зручне місце для змішування основних інгредієнтів (чорнозему, торфу, добрив, піску тощо). З обладнання потрібні дробарка, виброгрохот, вимірювач кислотності та інші пристосування для аналізу ґрунтового складу. Заздалегідь необхідно укласти договір з постачальниками вихідної сировини та інгредієнтів, а також пакувальних матеріалів.

Передбачувані розміри стартового капіталу починаються від 70 000 рублів. На ці гроші можна виготовити до 1000 пакетів грунту вагою по 40 кг кожен. Якщо реалізувати весь обсяг, то на окупність вистачити з лишком. При налагоджених каналах збуту вкладення повернуться до свого власника не пізніше, ніж через 3 місяці.

Share your thoughts