Виробництво зельтера: бізнес-ідея виробництво, мінімальні вкладення, домашній бізнес, іноземні

Підприємці з усього світу намагаються зробити їжу і напої все більш здоровими і натуральними. Іноді доходить навіть до абсурду, а саме до розробки все нових і нових «здорових» алкогольних напоїв. Але не будемо міркувати про користь і шкоду спиртного. Замість цього краще візьмемо на озброєння новий європейський напій, якого поки немає в Росії — зельтер.

Насправді зельтер — не що інше, як мінеральна вода, яка користується скаженою популярністю в Європі і США. Саме любов європейців до цього напою надихнула творців компанії SpikedSeltzer створити алкогольний коктейль на його основі.

Що з себе являє алкогольна версія зельтера?

В першу чергу, алкоголь в ній утворюється за рахунок бродіння цукру і цитрусових. У результаті виходить легкий напій з ненав’язливим ароматом і присмаком фруктів, який, до речі, менш калорійний, ніж більшість інших видів спиртного.

Відкрити провадження схожого коктейлю в Росії не так вже й складно, особливо для тих, хто вже має досвід у виготовленні напоїв бродіння. До речі, замість європейського зельтера можна взяти будь-яку звичну росіянам солонувату «мінералку». Наприклад, для наших цілей відмінно підійде «Боржомі».

Поекспериментувати зі смаками і приготувати кілька пробних партій зельтера можна у себе вдома. Заодно «протестуєте» напій на друзів і знайомих і оцініть, чи є попит.

До промисловим обсягами випуску зельтера переходити не варто. По-перше, втрачається родзинка напою — його натуральність. По-друге, алкогольний зельтер — продукт незвичний навіть для європейської аудиторії. Поки лише малої частини мешканців заходу напій припав до смаку і полюбився, а ось основна маса не вірить в корисність готових коктейлів.

«Привчити» росіян до зельтеру буде ще складніше. Але зате є і очевидний плюс — конкурентів на цьому ринку у вас не буде зовсім. А при грамотної маркетингової стратегії донести цінність продукту до цільової аудиторії цілком можливо.

Ну а якщо сумніваєтеся, то ось вам інформація для роздумів: крафтовое пиво теж спочатку було незвичайним продуктом, але знайшов своїх прихильників в Росії та користується певним успіхом.

Бізнес по виробництву зельтера можна почати з невеликими вкладеннями за рахунок відкриття домашнього виробництва.

Але майте на увазі, що досить тривалий час він буде для вас лише хобі — прибуток така справа почне приносити аж ніяк не відразу.

Ну а щоб виробництво зельтера з часом «вистрілила», починати його потрібно тим, хто вже має досвід в просуванні будь-якого продукту на російський ринок і компетенції у сфері продажів.

Поділіться своєю думкою