Виробництво засобів захисту від комах

Як відомо, інсектициди і репеленти, створені для захисту від комах, — сезонний товар. Незважаючи на це, виробники такої продукції зовсім не бідують. Проданих в сезон партій вистачає, щоб з лишком окупити річні витрати. Таким чином, бізнес по виробництву засобів захисту від комах має величезні перспективи.

Конкуренція серед виробників цієї галузі в нашій країні мінімальна. Основна причина — це досить висока вартість обладнання та брак кваліфікованих кадрів. Далеко не всі підприємці готові витрачати час і сили на тривалий пошук того й іншого. І це — перевага для упертих і заповзятливих. Обійти нечисленних суперників буде нескладно.

Повний цикл виробництва включає кілька етапів: розробка рецепту, закупівля вихідної сировини і пакувальної тари, безпосередньо виготовлення, фасування та упаковка. На кожен етап буде потрібно окреме обладнання.

Примітно, що машини для виробництва репелентів та інсектицидів відмінно підходять і для виготовлення інших товарів, таких, як засоби для боротьби з гризунами і навіть крему для взуття! Як варіант, можна розвивати суміжні напрямки, щоб уникнути простою і вийти на окупність максимально оперативно.

Поділіться своєю думкою