Виробництво зарядних пристроїв для телефонів

Без мобільних телефонів, смартфонів, планшетів та інших високотехнологічних гаджетів наше життя вже неможливо уявити. Як відомо, такі девайси потребують постійної підзарядки акумуляторів, а для цього потрібна спеціальна зарядка. Виробництво зарядних пристроїв для телефонів є высокоперспективным і дуже прибутковим видом бізнесу.

Площа виробничого цеху складає 100 кв. м. Територія повинна бути добре освітлена, отапливаема і вентилируема. На купівлі обладнання економити не варто. Від нього безпосередньо залежить не тільки кількість виготовленої продукції, але і її якість. На хороші інструменти доведеться витратити близько 870 000 рублів.

Персонал компанії повинен бути висококваліфікованим, адже передбачається робота зі складними мікросхемами. Для початку найміть пару техніків-електронників і стільки ж вантажників-сортувальників. Надалі, коли бізнес піде в гору«, можна розширювати штат співробітників.

Пропонувати свою продукцію слід не тільки роздрібним клієнтам, але і оптовим перекупникам. Співпрацювати з останніми дуже вигідно за великих виробничих масштабах. Обов’язково створіть власний інтернет-магазин. Купувати товари через Всесвітню павутину — це дуже зручно.

У середньому, сума стартових вкладень становить 1 мільйон рублів. При грамотної маркетингової стратегії грошові кошти повернуться інвестору в повному обсязі вже через рік роботи.

Поділіться своєю думкою