Виробництво залізобетонних кілець
Залізобетонні кільця застосовують, в основному, для благоустрою колодязів і зливних ям. Особливо високим попитом подібні вироби користуються у весняно—осінній сезон, але і взимку залізобетонні кільця також купуються. Якщо ви давно мрієте почати серйозний і успішний бізнес, то виробництво ЖБ-кілець — відмінний варіант.
Потрібно відзначити, що заводів, що спеціалізуються на виготовленні виробів подібного типу, досить багато в нашій країні, але вартість їх продукції значно вище, ніж у приватних виробників. Тому останнім часом приватники лідирують на ринку збуту колодязних кілець.
Для організації виробництва навіть немає необхідності орендувати повноцінний цех — виготовляти кільця із залізобетону можна на рівному майданчику площею 40 кв. м., накривши її навісом. Якщо ви все ж вирішили розташуватися в закритому приміщенні, врахуйте, що висота стель в ньому повинна бути не менше 4,5 м.
В комплект необхідного обладнання входять бетономішалка, форми різного діаметру, лопати, ємності з цинку, мастерки. Також потрібно придбати вантажопідйомну спецтехніку для підйому і переміщення готової продукції. Якщо виробництво планується і в морозний період, може знадобитися теплова гармата, яка допоможе бетону швидше застигати.
Штат робітників у перший час буде невеликим — 3-4 людини. Коли замовлень буде досить багато, можна набирати додатковий персонал.
Основна цільова аудиторія-початківця бізнесмена — будівельні фірми. Вивчайте потенційних клієнтів через довідники, Інтернет та інші аналогічні джерела, зв’язуйтеся з ними, пропонуйте свою продукцію. Також розміщуйте оголошення в друкованих ЗМІ. З великою часткою ймовірності, замовники будуть знаходити вас самостійно.
Стартові вкладення в бізнес по виробництву залізобетонних кілець оцінюються в 500 000 рублів. Як показує практика, подібні малі підприємства здатні приносити своїм власникам до 20 000 рублів щодня, тому інвестований капітал окупиться вже протягом 1-2 місяців.