виробництво ювелірних прикрас – покажчиків

Творці нової бізнес-ідеї планують не тільки підкорити модні подіуми всього світу, але і завоювати серця модників і модниць всього земної кулі! Дизайнери розробили унікальні ювелірні прикраси, основним візерунком для яких виступає карта розташування певного географічного об’єкта.

Ідея полягає в наступному: клієнти компанії надсилають їм карту того чи іншого місця, і на її основі співробітники фірми виготовляють за індивідуальним ескізом брошки, сережки, персні з дорогоцінних металів.

Золоті і срібні аксесуари вже користуються значною популярністю у покупців. Виробники пропонують в деяких випадках модернізувати свої вироби, зокрема, створити намисто з кількох фрагментів карти або зробити відмітку, в ролі якого виступить дорогоцінний камінь або перли.

Коштів для масового виробництва коштовностей поки не є, але вони активно збираються на краудфандингової майданчику Kickstarter. Так що в недалекому майбутньому можна буде замовити прикрасу з картою улюбленого населеного пункту, району чи навіть цілої країни.

Поділіться своєю думкою