Виробництво їстівної посуду

Боротьба за чисту екологію — один з основних світових трендів. У зв’язку з цим в моду ввійшла так звана їстівна посуд. В Америці, Японії, Бельгії та багатьох інших розвинених країнах вже давно виробляють їстівні столові прилади, тарілки, склянки. Заснувавши подібний бізнес в Росії, можна отримати стабільно високий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що під терміном «їстівна посуд» маються на увазі не тільки звичні нам вафельні стаканчики. Основним матеріалом для виробництва можуть служити фруктові соки, цукор, овочі. Але і борошняний варіант відкидати не варто — це все-таки найбільш зручний вибір для початківця підприємця.

Щоб організувати невеликий цех, потрібно 250-300 тисяч рублів. Вибір обладнання безпосередньо залежить від типу вихідної сировини. Рецептів їстівної посуду сьогодні досить багато, і вони не тримаються в строгому секреті. Тому ви обов’язково знайдете варіант, який влаштує саме вас.

Практика показує, що при налагоджених каналах збуту така продукція здатна приносити до 1,5 мільйона рублів чистого прибутку щорічно. Тобто окупляться вкладення дуже швидко. Зробіть упор на якості і креативності рекламної кампанії, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts