виробництво їстівної обгортки для води

Новий стартап був запущений на теренах Великобританії. Британські вчені створили унікальну в своєму роді упаковку для питної води під назвою Ooho. Вся принадність цього винаходу полягає в тому, що після спустошення тару можна просто кинути на землю. На щастя, сміття від цього не додасться.

В основі Ooho лежить витяжка з морських водоростей. Завдяки цьому водна обгортка оперативно розчиняється і поглинається навколишнім середовищем без всяких ризиків забруднення.

Цікавий і той факт, що упаковку можна навіть з’їсти без шкоди для власного здоров’я. Задоволення фізичного, звичайно, від цього дії користувач не отримає: обгортка несмачна. Тим не менш моральне задоволення від відчуття того, що ти робиш планету чистішою, — у наявності. Перші випробування були проведені в Лондоні. Переваги вдалося оцінити учасникам місцевого марафону.

До слова сказати, упакована вода виявилася дуже зручною. Упаковка складається з двох шарів, перший з яких перед вживанням необхідно зняти, щоб виключити ризик потрапляння в організм бруду і бактерій.

Масове виробництво поки не запущено, але воно планується в найближчому майбутньому. На підтримку проекту вже вдалося зібрати близько 1 мільйона доларів.

Поділіться своєю думкою