Виробництво європарканів

При набирає зростання темпу будівництва котеджів і дачних будинків виник великий попит на надійну та естетичну огорожу. Саме такими якостями володіють єврозабори, що представляють собою потужну конструкцію з цементних легко монтуються плит. Висота огорожі зазвичай становить від 2 до 2,5 м. Верхня частина паркану зазвичай декорується, а нижня імітує цегляну або кам’яну кладку.

Запуск виробництва євроогорож потребуватиме капіталовкладень у розмірі 700 тис. крб. Для організації роботи міні-цеху з виробництва таких конструкцій потрібно оренда приміщення площею 250 кв. м, до якого обов’язково мають бути підведені вода та електрика.

Зверніть увагу: до виробництва повинен бути зручний під’їзд вантажного автотранспорту щоб уникнути труднощів з підвезенням матеріалів і транспортуванням готової продукції.

Для налагодження виробництва необхідно закупити вібростіл, змішувач, зварювальні апарати. Для зберігання готової продукції на складі потрібні дерев’яні піддони. Виробництво необхідного будівельного матеріалу вимагає постійної закупівлі піску, гравію та цементу.

Виробниче приміщення повинно включати в себе кілька зон: для заливання суміші в форми, для зварювання каркасів для сушіння секцій і для складування готових виробів. Передбачте і приміщення для відпочинку працівників.

Реалізовувати єврозабори можна, співпрацюючи з організаціями по будівництву котеджів, садовими кооперативами. Збільшити прибутковість бізнесу можна за рахунок надання послуг монтування готових виробів на ділянці замовника. Для цього потрібно буде включити в штат працівників кількох досвідчених монтажників.

Щомісячна прибуток від виробництва євроогорож може досягати 200 тис. руб.

Поділіться своєю думкою