Виробництво європарканів

Рентабельним бізнесом є виробництво євроогорож. Попит на сучасні міцні загороджувальні конструкції, мають привабливий зовнішній вигляд, з різноманітним малюнком — високий.

Організувати виробництво приватному підприємцю вигідно так, щоб виробляти продукцію прямо на території замовника, заощаджуючи таким чином значні кошти на оренду приміщення і транспортування готових виробів.
Примітно, що кількість замовлень сезон перевищує можливості виробництва. Тому, встановлюючи невисоку ціну на продукцію, підприємець має можливість вибору найбільш вигідних замовлень.

Для виготовлення європарканів потрібні зовсім недорогі природні матеріали, наявні в кожному регіоні:
· цемент;
· пісок;
· гравій.


Необхідне обладнання:

· бетономішалка — від 50 тис руб;
· дозатори — від 15 тис. руб;
· вібростіл — від 200 тис руб.

Особливу увагу слід звернути на придбання якісних форм, найбільш популярними є форми з АВС пластика, витримують до 100 циклів. Таких форм знадобиться близько сотні, кожна форма коштує від 500 руб.

Відзначимо, для виготовлення еврозабора потрібно не менше чотирьох робітників. При цьому важливо, щоб хоча б одна людина добре розбирався в технології виробництва. Саме виготовлення забору нескладно. Основною частиною технологічного процесу є заливка бетону в скловолокнисту форму на залізному каркасі. Особливі навички вимагаються при вийманні бетонної конструкції з форми.
Ціна 1 погонного метра вироби — від 2 тис. рублів, при тому що собівартість в два рази менше. У піковий сезон на цьому виробництві можна щомісяця заробляти до 150 тис. руб.

Це означає, що всі початкові інвестиції окуповуються за один сезон роботи. Додатковий заробіток можна отримати, надаючи послугу установки еврозабора.
Не забувайте: від якості вироблених виробів буде залежати успішність вашого бізнесу. Найкращою рекламою вашого бізнесу будуть красиві привабливі паркани.

Потенційних клієнтів ви можете отримати, уклавши договори з будівельними фірмами. Дієвою рекламою буде розміщення оголошень в інтернеті, а також створення власного сайту.

Поділіться своєю думкою