Виробництво ящиків

Ящики із пластику й дерева затребувані у виробничій та сільськогосподарській сферах. Їх виготовлення здатне принести підприємцю істотний прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним матеріалом для виробництва дерев’яних ящиків служать обрізні пиломатеріали різних розмірів. Сьогодні частіше виготовляють комбіновані ящики, в яких поєднують фанеру, ДСП, пластикові і металеві елементи. Ящики з дерева нерідко оснащують запірної фурнітурою і різними пристроями, що дозволяють міцно зафіксувати вантаж всередині короба.

Для дерев’яних ящиків необхідно спочатку заготовити пиломатеріал вибраних розмірних параметрів. Збірка виробу виконується строго за кресленням. Готовий ящик проходить санітарну обробку, щоб виключити вплив шкідників і бактерій.

Для пластикових ящиків закуповують пластмасовий гранулят. Для їх виготовлення потрібно особливе устаткування, в тому числі пластифікатор, екструдер, сталева прес-форма. Виробництво повністю автоматизовано.

Сума стартового капіталу залежить від виду ящиків, які планується випускати, а також від рівня продуктивності устаткування. Бізнес характеризується високою рентабельністю, і статистика показує, що окупаються вкладення досить оперативно.

Share your thoughts