Виробництво висівок

Давно канули в лету ті часи, коли побічний продукт борошномельного виробництва — висівки — відносили до категорії відходів. До теперішнього моменту вивчені всі переваги цього продукту, і популярність її тільки зростає. Тому виробництво висівок вважається вкрай перспективним видом бізнесу для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що популяризації висівок сприяли світові тенденції здорового харчування і схуднення. Дієтологи всього світу радять вживати в їжу висівки тим людям, які мріють мати підтягнуту фігуру і позбутися від проблем з травленням. Тому цю продукцію тепер повсюдно використовують не тільки в якості корму для тварин, але і як джерело корисних мікроелементів і клітковини для людей.

Звичайно, виготовлення висівок нерозривно пов’язане з борошномельної діяльністю. Тобто, по суті, вам належить займатися виробництвом відразу двох популярних сьогодні продуктів, і це виробництво вийде практично безвідходним.

Найбільш затребувані сьогодні так звані гранульовані висівки. Для їх виготовлення потрібно придбати спеціалізоване обладнання. В цьому випадку можна обійтися навіть без організації власного млинового господарства. Завдання підприємця полягає лише в скупці оптових партій висівок у сторонніх виробників, їх гранулювання, фасування та пакування. Повноцінна виробнича лінія обійдеться, в середньому, 45 000 доларів. Таке обладнання дає змогу виготовляти до 2500 кг висівок в гранулах за годину роботи.

Досягти максимального рівня доходу допоможе грамотна маркетингова стратегія. Реклама в цьому випадку вирішує дуже багато. Якщо позиціонувати свій товар як продукт дієтичного харчування, можна заслужити увагу досить широкої цільової аудиторії.

Share your thoughts