Виробництво виробів з полімербетона

Полімербетон використовується для виготовлення дуже багатьох корисних речей, починаючи від квіткових кашпо і закінчуючи підвіконнями і надгробками. Звичайно, для запуску такого бізнесу потрібні значні інвестиції і чималі знання, але підсумковий результат з лишком окупить всі старання і витрати.

Для реалізації проекту необхідно просторе приміщення площею не менше 120 кв. м. необхідно зонувати Простір, виділивши окремі території для всіх виробничих етапів заливки форм, розпилювання та шліфування полімербетону, складування вихідної сировини і готової продукції. Також потрібно відвести місце для зберігання хімічних реагентів, що використовуються на підприємстві.

Комплект обладнання складається з повітряного компресора, змішувача, електроінструментів (циркулярної пили, полірувального верстата, шліфмашини, ручного фрезера, дрилі і лобзика). Також в обов’язковому порядку закуповується захисна спецформа для робітників і супутній інвентар.

В якості основної сировини виступають поліефірні смоли, гелькоут, прискорювач і затверджувач, полівініловий спирт, пісок, стекломата.

Основна цільова аудиторія-початківця бізнесмена залежить від того, яка продукція виробляється. Вироби з полімербетону постачають в будівельні магазини, компанії, що надають ритуальні послуги, на меблеві виробництва і т. д. Рентабельність бізнесу оцінюється в 20%.

Поділіться своєю думкою