виробництво вина для кішок

Оригінальний і дуже прибутковий бізнес можна побудувати на любителів домашніх тварин. Господарі пухнастих вихованців на що тільки не йдуть, аби порадувати своїх чотириногих друзів і зробити їх життя шикарною. Сьогодні у продажу вже є сонцезахисні окуляри, памперси, шезлонги, шампуні і бальзами для котячих і собачих інтелігентів.

Але американець Брендон Завалу ступив далі всіх, запустивши у виробництво унікальне вино для кішок.

Представники котячих для багатьох власників не просто нявкають грудочки шерсті. Це справжні члени сім’ї, яким навіть прийнято влаштовувати свята, наприклад, на день народження. Також кішки, як правило, знаходяться поруч зі своїми господарями в Новий рік і Різдво.

Містер Завалу вважає несправедливим той факт, що люди можуть дозволити собі випити келих вина на честь того чи іншого події, а кішки задовольняються простим молоком.

Щоб виправити цю несправедливість, підприємець винайшов справжній котячий вино, щоб котик і кішечка могли взяти повноцінну участь у домашніх посиденьках.

Склад напою повністю натуральний — він не містить алкоголю. Основні інгредієнти — це буряк двох видів (червона і жовта), а також м’ята. Спочатку Завалу назвав своє ноу-хау котячим вином жартома, але ідея виявилася настільки шедевральною, що незабаром бізнесмену довелося шукати окреме приміщення, щоб запустити виробництво.

Сьогодні напій продається навіть за кордоном, наприклад, в Китаї.

Поділіться своєю думкою