Виробництво вуглекислоти

Вуглекислота або двоокис вуглецю застосовується в багатьох промислових і сільськогосподарських сферах. Її використовують для заправки вогнегасників, виготовлення лікарських препаратів, при зварювальних роботах і т. д. Виробництво вуглекислоти може стати прибутковою бізнес-ідеєю для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним виробничим сировиною можуть виступати природний газ, димові гази, а також гази бродіння. Другий і третій варіанти, як показала практика, найбільш рентабельні, тому варто розглянути саме їх.

Технологія виробництва проходить два основних етапи. Спочатку сировину очищають, а потім конденсують до скрапленого стану.

Обладнання для виробництва вуглекислоти коштує недешево, його ціна залежить від обраного способу виготовлення і технічних характеристик. Якщо плануються невеликі обсяги випуску продукції, то можна обмежитися придбанням міні-установки, до складу якої входить очисна система, контрольно-вимірювальні прилади, регулятори, пристосування для фасування готової продукції і універсальний вузол.

Терміни окупності проекту підрахувати складно: все буде залежати від розмірів вкладення на старті. У будь-якому разі, бізнес по виробництву двоокису вуглецю характеризується високою рентабельністю, тому спробувати себе в цій сфері, безумовно, варто.

Share your thoughts