Виробництво вугілля для кальянів

Кальянная індустрія активно розвивається, незважаючи на стримуючі фактори. Виробництво самих кальянів, а також кальянного тютюну вважається дуже перспективним. Але конкуренція вже досить велика. Хоча є ще не до кінця освоєні напрямки. Наприклад, прибутковий бізнес можна побудувати на виготовленні спеціального вугілля для кальянів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що виробляють кальянний вугілля багато брендів, але якісної продукції на ринку знайти практично неможливо. В спеціалізованих торгових точках, найчастіше, представлені низькопробні сурогати або невиправдано дорогі сорти сумнівної якості, споживчі властивості яких залишають бажати кращого. Якщо виправити всі ці недоліки конкурентів, можна легко їх обійти.

Приділіть особливу увагу вибору вихідної сировини. В якості основи найзручніше використовувати деревний, вугільний порошок. Кальянний вугілля у формі таблеток виготовляється за допомогою спеціальних автоматизованих машин. Компактну установку реально придбати і за 20 000 рублів (продуктивність — близько 250 таблеток у хвилину).

До речі, деревне сировину можна виготовляти самостійно — так набагато надійніше. Спалені до певної кондиції поліна спочатку перемелюють на м’ясорубці, а потім відправляються під прес. Таким чином виходить самий якісний вугілля для кальянів.

Кубічний метр кленових полін коштує від 35 до 45 тисяч рублів. З такої кількості вихідного матеріалу реально провести вугілля на 130-140 тисяч рублів. Навіть в домашніх умовах виконати цю задачу можна буквально за тиждень, плюс, деякий час потрібно буде витратити на фасування та пакування готової продукції. У будь-якому випадку, проект дуже перспективний, і починаючим підприємцям, які не мають великого стартового капіталу, варто звернути нам цю ідею особливу увагу.

Share your thoughts