Виробництво вологих серветок

Гігієнічні товари мають постійний попит, тому на виробництві вологих серветок цілком можна побудувати високорентабельний бізнес. Технологія виробництва даного виду виробів проста, вихідні матеріали коштують недорого. Єдина складність в цій справі — висока конкуренція. Але навіть виробників-гігантів можна обійти за допомогою правильно побудованої рекламної кампанії та адекватної цінової політики.

Спочатку робіть упор на виробництво широкого асортименту серветок для різних цілей — косметичних, господарських, універсальних, гігієнічних, автомобільних, дитячих і т. д. Чим ширше асортимент, тим більше цільова аудиторія. Вивчіть досвід європейських виробників: за кордоном великою популярністю користуються двосторонні серветки різної просочення, а також косметичні серветки-маски.

Затребуваність товару у споживача буде залежати від його якості. Використовуйте максимально натуральні матеріали, найміть технолога та косметолога, які розроблять унікальний рецепт просочення, і успіх вам забезпечений!

Всі виробничі процеси сьогодні автоматизовані. Необхідно буде придбати повноцінний комплект обладнання, вартість якого варіюється в широкому діапазоні від 20 000 до 70 000 доларів. Це те, що стосується середньопродуктивної лінії. Більш потужне обладнання обійдеться власникові вже в 250 000 доларів. Для його розміщення необхідний цех площею 50 кв. метрів. Плюс, потрібно виділити приміщення під склад.

Великого штату співробітників не буде потрібно: для обслуговування всього підприємства достатньо 3-5 чоловік.

Практика показує: якщо бізнес-план складений грамотно, правильно розраховані виробничі потужності і налагоджені канали збуту, вкладені інвестиції повернуться до вас вже через 6 місяців роботи.

Поділіться своєю думкою