Виробництво віконних відливів і систем водостоку

Сучасні віконні системи відрізняються широкою різноманітністю, але жодна з них не може нормально виконувати свої функції без такої, на перший погляд, другорядної деталі, як віконний відлив. Заснувавши власне виробництво таких відливів, а також виробництво водостічних систем, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Щоб відкрити міні-майстерню, що спеціалізується на виготовленні сталевих відливів для вікон, достатньо придбати листогиб. Працювати з таким станком дуже просто, і освоїти майстерність здатний навіть початківець. До речі, ці апарати відмінно підходять не тільки для виробництва відливів, але і для виготовлення інших виробів з листової сталі, наприклад, металевих табличок, рекламних вивісок, труб для стоку води, дорожніх знаків і т. д. Мінімальна вартість устаткування — 45 000 рублів. Практика показує, що при правильному підході до реалізації проекту віконні відливи здатні приносити до 300 000 рублів прибутку щомісяця.

Другий напрям, який має аналогічну основу, — це проектування і виготовлення водостічних систем. Прибуток також складе не менше 300 000 рублів. Якщо спробувати освоїти відразу обидва напрямки, то валовий прибуток при рентабельності бізнесу в 65-70% складе близько 900 000 рублів, а чистий дохід — приблизно на 300 000 рублів менше (частина коштів піде на зарплату персоналу, рекламу, податки та інші витрати).

Як бачимо, перспективи дуже великі, окупність вкладень вкрай оперативна.

Поділіться своєю думкою