Виробництво великодніх пасок

Не за горами зимові холоди, а багато хто з нас вже мрійливо замислюються про весну. Цього часу року чекають не тільки тепла, але і із-за настання одного з найбільших православних свят — Великодня. Як відомо, одним з основних символів священної великоднього тижня є паски. Зайнявшись виробництвом такої специфічної і навіть тематичної випічки, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, хтось може заявити, що виготовлення пасок — занадто сезонний бізнес. Адже вони продаються, від сили, 8-10 днів у році. Але ось це той самий випадок, коли «день рік годує». Так що, якщо задумалися про розвиток бізнесу в весняну пору, не сумнівайтеся — починайте діяти!

Промислове виробництво пасок доцільно засновувати тільки в тому випадку, якщо ви є власником діючої хлібопекарні, так як дороге обладнання тільки для виготовлення пасок купувати невигідно, і воно окупиться нескоро. Якщо хлібопекарського підприємства у вас немає, то не впадайте у відчай. Паски — прекрасний варіант розвитку домашнього підприємництва! Потрібно відзначити, що випічка, виготовлена в домашніх умовах, цінується набагато вище заводських аналогів.

Один чоловік за 5 восьмигодинних робочих днів здатний виготовити близько 150 пасок вагою 1 кг. Собівартість виробу не перевищує 65 рублів, а ринкова ціна, як мінімум в 2,5 рази вище. Рентабельність заводського виробництва пасок оцінюється в 30-40%. Який з варіантів вам більше підходить-вирішуйте самі. У будь-якому разі у програші ви не залишитеся!

Share your thoughts