Виробництво ватних паличок

Ватні палички (їх ще називають вушними) є, напевно, в кожному будинку. На виробництві цих недорогих, потрібних і корисних виробів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Великих фінансових вливань на початковому етапі не потрібно. Достатньо мати стартовий капітал у розмірі 200-300 тисяч рублів для закупівлі вати і спеціальних автоматів, середня продуктивність яких встановилася на рівні 100 виробів в хвилину. Звичайно, цей варіант прийнятний при невеликих масштабах виробництва.

Для початку необхідно знайти постачальників вихідного сировини — пластикової основи і вати. Набагато вигідніше виготовляти таку продукцію різних видів і розмірних параметрів, щоб розширити цільову аудиторію. Собівартість однієї одиниці товару незначна, а рентабельність бізнесу висока. Враховуйте, що спеціальні дитячі палички цінуються вище, ніж звичайні.

Для реалізації проекту буде потрібно орендувати чисте, сухе, вентильоване приміщення площею 200 кв. м. Щоб заощадити, можна придбати б/у обладнання. У штат достатньо найняти пару співробітників — виробничого майстра і адміністратора для контролю якості закуповуваного матеріалу, так і готових виробів. Для виробництва паличок в промислових масштабах необхідно закласти в бюджет близько 900 000 рублів.

Рентабельність вражає: 100 ватних паличок обійдуться виробник всього в 10-15 рублів. Продається ж такий обсяг вже за 50-60 рублів. Як вам 500% прибутку? При налагоджених каналах збуту вкладення окупляться, максимум, за рік.

Share your thoughts