Виробництво вапна

Незважаючи на широкий асортимент будівельних матеріалів на сучасному ринку, попит на природне вапно не падає, а, навпаки, тільки зростає. Заснувавши власне виробництво вапна, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Реалізувати подібний проект буде нескладно навіть починаючому бізнесменові, так як виробничі процеси досить примітивні. Щоб виготовляти вапно, потрібен вугілля і хороша піч, за допомогою якої можна досягти температури 800 ⁰С.

Основною сировиною для виробництва вапна є вапняні камені. Організовувати їх самостійну видобуток немає необхідності: цей матеріал завжди є в наявності на заводах, де виготовляють силікатну цеглу. Саме там можна закуповувати камені за досить прийнятною вартістю.

Коли сировина буде у вас в руках, можна починати процес випалювання вапна. Докладна інформація про це є в спеціалізованій літературі, а також у вільному доступі в мережі Інтернет. Якщо вапняний камінь добре випалений, він здобуває набагато більш світлий відтінок порівняно з початковим, сіро-блакитним, а також значно втрачає у вазі. Коли процедура випалювання успішної пройдено, можна приступати до процесу гасіння за допомогою звичайної води.

Гашене вапно готова до фасування та пакування через кілька днів після виготовлення. Ідеальним варіантом є тара об’ємом 2 літра. Такої кількості вапна достатньо для побілки приміщення середніх розмірних параметрів. Звичайно, для оптових покупців варто запропонувати продукцію в упаковках різного обсягу.

Поділіться своєю думкою