Виробництво валянок

Мода на валянки поступово повертається на російські простори, і сьогодні цю колоритну і теплу зимову взуття можна зустріти в гардеробі найвишуканіших модниць. Валянки універсальні, їх із задоволенням носять і діти, і дорослі, незалежно від статі і віку. Тому виробництво валянок може стати відмінним варіантом розвитку власного бізнесу.

Валянки виготовляються з вовни. Найчастіше використовують вовняна сировина від кіз та овець, але бувають валянки з верблюжої і навіть собачої шерсті. Визначтеся, чи ви будете виготовляти валянки вручну і продавати їх в якості штучних виробів хенд-мейд за високими цінами. Чи все ж ваша мета — це масове виробництво, тобто відкриття невеликої фабрики. Звичайно, фабричне виробництво більш спокусливо, так як воно здатне приносити своєму власникові до 40 000 рублів прибутку на добу. Але це тільки тоді, коли налагоджені канали збуту і є постійні великі замовлення. Плюс, на облаштування такого міні-заводу буде потрібно значний стартовий капітал. В домашніх умовах виготовляти валянки можна під замовлення. В день цілком реально включити 2 пари ексклюзивного взуття.

Щоб валеночная фабрика процвітала, необхідно надати споживачеві максимально широкий асортимент продукції. Запропонуйте потенційним клієнтам не тільки прості, але і дизайнерські валянки з різними візерунками, декоративними елементами і т. д. Обов’язково зверніть увагу на окремі групи клієнтів — мисливців і рибалок. Крім валянок, з повсті можна виробляти додаткові вироби — устілки, автоковрики, тапки, лікувальні пояси і т. д.

Комплект обладнання для виробництва напряму залежить від обраного варіанту виготовлення валянок. У будь-якому випадку, для початку вам будуть потрібні чесальная машина, паровий прес, точні ваги, машинка для прання, сушка, колодки. Мінімальна сума стартових вкладень становить 300 000 рублів. Як вже говорилося вище, якщо вдасться налагодити постійні канали збуту, то окупність бізнесу буде дуже оперативною.

Поділіться своєю думкою