Виробництво устаткування для сільського бізнесу

У російській глибинці розвинути власний бізнес досить проблематично. Сільські жителі часто живуть за рахунок власного підсобного господарства, для благоустрою якого не обійтися без спеціалізованого обладнання.

Ґрунтуючись на цьому, заповзятливий молодий юнак з башкирської села вирішив відкрити власну справу. Спочатку талановитий молодий чоловік винайшов унікальний верстат, що дозволяє виробляти деталі для сільських штакетниковых парканів.

Спершу починаючий підприємець просто робив паркани на замовлення односельцям, але потім зрозумів, що подібна послуга буде затребувана і в інших поселеннях, і став робити виробничі агрегати на продаж.

Вартість апарату невелика: 69 000 рублів.

Автоматизовані лінії їдуть від винахідника у всі куточки країни, і з їх допомогою власники відкривають власні підприємства з виготовлення парканів.

А юний «Кулібін» не зупиняється на досягнутому, хоча його дохід у сезон (з травня по листопад) становить вже близько 300 000 рублів. Зараз він винаходить і майструє нові види верстатів: перший — для створення різьблених наличників, а другий — для художньої ковки (міні-кузня).

Поділіться своєю думкою