Виробництво устаткування для аквапечати

Нанесення аквапринта на різні вироби сьогодні дуже поширене. Але обладнання, за допомогою якого виконується аквапечать, виробляють небагато. Тому виготовлення такого обладнання є сьогодні одним з найбільш перспективних бізнес-проектів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту необхідно просторе приміщення площею не менше 120 кв. м. Комплектація виробничої лінії включає апарат для зварювання, пневмообладнання, конвеєр, контролюючі датчики, випробувальні верстати, паллетоукладчик, набір інструментів. На все це піде близько 23 000 доларів. В якості основної сировини застосовують, як правило, нержавіючу сталь, перша партія якої обійдеться, в середньому, в 6000 доларів.

Штат персоналу складається з 15-25 робочих. Ця цифра залежить від планованих обсягів виробництва. Потрібно найняти кваліфікованих інженерів, технологів, різноробочих, майстрів-складальників, ремонтників, менеджерів, а також адміністративних співробітників.

Загальна сума вкладень на старті складе близько 45 000 доларів. Цих грошей вистачить на оренду цеху, закупівлю обладнання та матеріалів, формування зарплатного фонду, проведення рекламної кампанії.

За одну робочу зміну реально виготовити до 100 одиниць продукції. Якщо весь обсяг товару буде реалізований, то можна розраховувати на 12 000 доларів прибутку щомісяця. З урахуванням усіх витрат, окупити вкладення реально через рік роботи.

Share your thoughts