Виробництво унікальних подарункових упаковок

Щоб оригінально оформити і піднести в подарунок яку-небудь річ, не обійтися без гарного подарункової упаковки. На виробництві такої сьогодні можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб організувати виробництво у великих масштабах, потрібно орендувати цех на 200 кв. метрів. Цього достатньо і для встановлення обладнання, і для облаштування підсобних приміщень. Якщо ви хочете виробляти дійсно якісний і унікальний продукт, не обійтися без виробничої лінії, що включає в себе верстат для обробки пластику та поліетилену, компресор, машинку для друку, конвеєр, корректировщик зображення, вакуумну установку, сортувальний апарат. Повноцінний комплект оцінюється в 230 000 рублів.

Штат співробітників повинен складатися з оператора, техніка, дизайнера і сортувальника.

Компанії, що займається виробництвом подарункових упаковок, не обійтися без хорошої реклами. Обов’язково створіть особистий сайт в Інтернеті, заявіть про себе по ТБ і радіо, організуйте роздачу листівок і візиток, залучіть друковані ЗМІ, розвісьте банери в людних місцях.

Основна цільова аудиторія-початківця бізнесмена — торгові точки, які набувають подарункові коробки з метою подальшого перепродажу. Обов’язково постарайтеся відкрити власний магазинчик, щоб самостійно донести хоча б частину продукції до кінцевого споживача.

Практика показує, що в подібному роді бізнесу стартові вкладення в 400 000 рублів окупаються не швидко — протягом 10 місяців. Але дохід підприємця стабільний. Чистий прибуток починається від 40 000 рублів на місяць.

Share your thoughts