Виробництво трессе

Тресс (пасма штучних волосся) сьогодні перетворилися на один з найпопулярніших модних аксесуарів, які дають жінкам можливість оперативно змінити імідж без звернення в перукарню. Також ці вироби активно використовують для створення ляльок та інших іграшок. Сфера застосування трессе досить велика, тому на їх виробництві можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект хороший тим, що початкове його можна реалізувати в домашніх умовах. Досить придбати вихідна сировина і ручний інструмент для виготовлення штучних пасом. Комплект обладнання коштує не більше 5000 рублів. Довжина трессе може бути різною, як і варіанти їх плетіння. В інтернеті можна знайти докладну інформацію про особливості виробництва, тому проблем з навчанням не буде, але пристосуватись доведеться.

Якщо ви хочете налагодити велике виробництво, то необхідно буде орендувати приміщення і придбати спеціальні тресс-машини. Відмінне устаткування постачають китайські та корейські виробники. Вартість його починається від 12 000 доларів. Постачальники, як правило, пропонують своїм клієнтам пройти навчальний експрес-курс. Крім тресс-машини, треба купити верстат для проклейки швів. І, звичайно ж, не обійтися без праці найманих робітників, так як багато операцій проходять вручну.

Стартовий капітал для розвитку домашнього бізнесу складе близько 20 000 рублів, організація промислового виробництва обійдеться в 350 000 рублів. Терміни окупності, як правило, не перевищують 3 місяців.

Share your thoughts