Виробництво товарів для дитячої творчості: бізнес-ідеї виробництво, для жінок, в маленькому місті.

Бізнес, так чи інакше пов’язаний з дітьми, користується особливою любов’ю на російському ринку. Все тому, що діти — це святе, на них економлять в саму останню чергу. А значить кризи «дитячому» бізнесу б’ють куди менш болісно, ніж, наприклад, з продажу одягу для дорослих або біжутерії. І якщо купуючи чергову дитячу сорочечку або м’яку іграшку, батько ще буде деякий час коливатися, то витрати на дитяче освіта і розвиток однозначно вважаються одними з найбільш важливих. Так чому б не взятися за такий бізнес, як виробництво товарів для дитячої творчості?

Варто відразу обмовитися, що такий шлях куди складніше, ніж простий перепродаж товарів. Для початку вам доведеться продумати концепцію продукту. І перевагу в цьому питанні отримає той, хто вже має певний досвід роботи з дитячими товарами та творчу жилку.

Ви повинні розуміти, з дітьми якого віку будете працювати, і що може їх зацікавити.

Врахуйте, що товари для дитячої творчості — це висококонкурентне ніша. Ринок буквально затоплений товарами такого штибу, а значить необхідно виділитися на тлі інших. Зробити це можна двома способами:

 • запропонувати ринку щось незвичайне, неповторне, але цікаве для споживача;
 • придумати оригінальний спосіб подачі товару.
 • Якщо розробка свого продукту — справа суто ваше, то його подачу можна підглянути в інших. Наприклад, у компанії «Оранжевий слон», яка придумала концепцію продажу своїх товарів, вбиває одним махом двох зайців.

  По-перше, торгівля через власну мережу роздрібних магазинів, яку використовує бренд, — справа куди більш вигідне, ніж оптовий продаж іншим магазинам. Робота в роздріб дозволяє встановити більш високу націнку і забрати всю різницю між ціною і собівартістю собі.

  По-друге, магазини «Оранжевий слон» мають одну особливість: у них постійно проводяться різноманітні майстер-класи та ігрові заходи для дітей. Ці розваги дозволяють не тільки залучити публіку, але й дають їй можливість випробувати на собі продукцію компанії. Адже властивості розвиваючих іграшок не завжди можна оцінити, просто покрутивши в руках упаковку з товаром. Такий незвичайний творчий підхід до організації збуту продукції в кінцевому підсумку призводить до зростання продажів.

  Ніша виробництва дитячих розвиваючих іграшок дозволяє вести цікавий бізнес, який при правильній організації всіх процесів буде приносити ще й непоганий прибуток.

  Правда, така діяльність навряд чи підходить тим, у кого дуже скромний бюджет і немає ніякого досвіду у веденні бізнесу.

  Якщо ви твердо вирішили працювати саме в цій сфері, варто розглянути варіант старту на дому (в тому випадку якщо це взагалі можливо) і досить тривалого періоду запуску повноцінного бізнесу. Або ви можете приєднатися до вже діючого і відомому гравцеві ринку, купивши франшизу магазину «Оранжевий слон».

  Поділіться своєю думкою