Виробництво торгових прилавків

Жодна реальна торгівля не обходиться без такого важливого атрибуту як прилавок. Потреба в цих виробах сфери продажів існує завжди. Організувавши власне виробництво прилавків, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В якості основного виробничого сировини можна використовувати найрізноманітніші матеріали, від скла і ДСП до металу і дерева. Розрізняють кілька основних видів прилавків — охолоджувані, морозильні, що підігріваються, звичайні (неохолоджувані), вентильовані, статичні, комбіновані. Комплект обладнання для їх виробництва безпосередньо залежить від того, які саме прилавки ви плануєте виготовляти.

Розміри стартового капіталу також варіюються в залежності від типу і призначення виробленої продукції. В цьому бізнесі все індивідуально. Головне — скласти грамотний план і врахувати всі нюанси.

Для початку діяльності з виготовлення торгового обладнання досить невеликій площі в 15-20 кв. м. Набір інструментів стандартний: верстат для свердління, шуруповерт, дриль, молоток і т. д. Займатися можна безпосередньо складанням ескізів, потім замовляти всі частини майбутньої конструкції у сторонніх виробників, а самостійно тільки збирати деталі в єдине ціле. Працювати слід тільки під замовлення. Тоді рентабельність складе від 70-100%.

Якщо робити бізнес у власному гаражі, то витрати будуть мінімальними — близько 150 000 рублів. Деякий час знадобиться на розкрутку компанії. Якщо маркетингова стратегія буде успішною, то вкладення реально окупити вже в перші 2 місяці роботи, а потім стабільно отримувати не менше 70 000 рублів прибутку щомісяця.

Share your thoughts